Justina

Šią mokyklą pasirinkau pirmiausia dėl to, kad labai patiko administratorės Alinos bendravimas. Ji išsamiai atsakė į visus mano klausimus dar renkantis mokyklą ir prieš apsisprendžiant dėl teorijos mokymosi klasėje ar namuose. Patarė, kaip geriausia pasiruošti teorijos egzaminui savarankiškai, padrąsino, kai sunkiai sekėsi vairuoti ir jau buvau nuleidusi rankas…

O dėl vairavimo pamokų – man teko bendrauti su instruktoriumi Valerijum. Tokio kantraus žmogaus gyvenime dar neteko sutikti (ir čia be pagražinimų!). Aš buvau tikrai ne iš geriausių mokinių: kaskart neiišsimiegojusi (šviežiai „iškepta“ mamytė), nervinga… Per kelias pamokas buvau pratrūkusi verkti dėl nesėkmių aikštelėje ar vairuojant mieste… O Valerijus į mano tokius protrūkius reagavo ypač supratingai, niekada nespaudė, padrąsindavo kai to labai reikėjo. Aiškiai išdėstė ir parodė kaip ir ką daryti aikštelėje, kantriai išaiškindavo klaidas mieste. Važinėjome daug ir po visą miestą, ne tik Regitros trąsomis. Ir ką, rezultate puikiai išlaikytas praktikos egzaminas, drąsiai važinėju mieste, nebijau parkuotis realiose aikštelėse:)

Taigi, tikrai rekomenduoju šią mokyklą ir ypač rekomenduoju instruktorių Valerijų – net ir prasčiausi vairuotojai bus paruošti puikiai!