Palmira

Sveiki,
šių metų rugsėjo mėnesį baigiau vairavimo mokyklą „Autoplaza“. Neapsakomai džiaugiuosi ją pasirinkusi. Visą mokymosi laiką „Autoplaza“ man buvo kaip antri namai. Čia sutikau puikius, draugiškus, malonius, savo darbą išmanančius žmones. Tai pati geriausia mokykla, kokią tik galėjau įsivaizduoti.
Administratorė Alina yra nuostabus, rūpestingas, dėmesingas, geras, šiltas žmogus. Ji visada palaikė, skatino, drąsino, patardavo, ir visada su gera nuotaika ir gražia šypsena. Šiais laikais tikrai reta tokių žmonių.
Daug gerų žodžių galiu pasakyti ir apie mokyklos instruktorius, su kuriais teko vairuoti, – teorijos dėstytoją Miroslavą, Valerijų, Janą, Miroslavą M. Jie ne tik savo srities profesionalai, bet ir malonūs žmonės, su kuriais buvo gera mokytis vairuoti ir bendrauti. Didelis Jiems AČIŪ! Daugiausia vairavau su instruktoriumi Miroslavu M. Esu be galo Jam dėkinga už kantrybę, patarimus, supratingumą, žmogiškumą ir šypseną!
Mokymosi „Autoplazoje“ rezultatas išties pranoko lūkesčius – aš ne tik „prasilaužiau“ vairuodama ir nugalėjau vidines baimes, bet ir teorijos ir praktinį vairavimo egzaminą „Regitroje“ išlaikiau iš pirmo karto! Man tai didelis pasiekimas, juolab kad mokymosi vairuoti pradžia buvo sunki. Buvo visko. Ir nepasitikėjimo savimi, ir dvejonių, ir baimės, ir streso, ir nesėkmių, ir klaidų ir kt. Bet iš pat pradžių buvau užsispyrusi ir nusiteikusi, kad ir kas bebūtų, įveikti kliūtis. Be abejo, labai daug padėjo Alinos ir instruktorių skatinimas nenuleisti rankų, geranoriškumas ir palaikymas.
Todėl galiu su visa atsakomybe pasakyti visiems, kurie ketina pradėti mokytis vairuoti, bet dar neapsisprendę, kurią mokyklą pasirinkti, – rinkitės „Autoplazą“! Jūs čia rasite kokybę, profesionalumą, gerą energiją ir žmogišką bendravimą!
Visiems besiruošiantiems ar jau lankantiems vairavimo kursus linkiu didelės sėkmės! Svarbiausia, kad ir kas benutiktų, tikėti savimi, savo jėgomis, nepasiduoti blogoms mintims ar abejonėms, nenuleisti rankų, net jei iš pradžių ir nesisektų, ir sėkmė tikrai ateis. Patikėkit, viskas yra įmanoma, pasirodo, net ir egzaminą „Regitroje“ išlaikyti iš pirmo karto įmanoma! Nėra ten taip baisu ir sunku, kaip neretai tenka išgirsti ar paskaityti atsiliepimų internete. Reikia tik norėti, stengtis ir dirbti, ir viskas pasiekiama. Ir tai nėra tik gražūs ir tušti žodžiai. Visa tai patyriau savo kailiu ir rašau iš savo mokymosi vairuoti patirties.
Dar kartą ŠIRDINGAS AČIŪ visam „Autoplazos“ kolektyvui! Sveikatos Jums ir kuo didžiausios sėkmės! Žinokit, kad Jūs patys geriausi!!!